Lietošanas noteikumi

Ja Pircējs pasūta un pērk Interneta veikalā piedāvātās preces un izmanto citus LIFE Group SIA pakalpojumus, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem piekrīt vispārīgajiem noteikumiem, kā arī distances līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot. Jebkāda Noteikumu vai normatīvo aktu pārkāpuma gadījumā LIFE Group SIA ir tiesības nekavējoties atkāpties no līguma par pircēja veikto pirkumu un/vai liegt pircējam Interneta veikala lietošanu.

Visi vizuālie materiāli un saturs - attēli, zīmējumi un dati interneta veikalā www.niuspareparts.eu  ir LIFE Group SIA īpašums. Jebkura to izmantošana komerciālos nolūkos ir aizliegta ar likumu. LIFE Group SIA patur tiesības koriģēt, mainīt vai dzēst jebkuru informāciju interneta veikalā.

Distances līgums 

Distances līgums (turpmāk – Līgums) tiek slēgts starp Pārdevēju un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu interneta veikalā. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta vai tālruņa starpniecību. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei, t.i. līdz pasūtījuma preces nodošanai. Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem kas veikti interneta veikalā.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-2 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, ja prece atrodas pārdevēja noliktavā, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Ja prece nav Pārdevēja noliktavā vai nespēsim nodrošināt piegādi norādītajā laikā, ar Pircēju piegādes laiks tiks saskaņots atsevišķi.

Maksājumu karšu online maksājumi, veicot pirkumu, tiek pieņemti pasūtījumiem līdz 1000 Eur. Ja pirkuma vērtība ir lielāka par 1000 Eur, mēs lūgim Jūs maksājumu veikt ar bankas pārskaitījumu pamatojoties uz pasūtījumu rēķinu vai maksājot pie mums veikalā uz vietas.    

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ,
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Kā arī, lai preci varētu atgriest, lūgums ievērot, lai prece būtu:

  • oriģinālajā iepakojumā
  • bez bojājumiem un plīsumiem
  • bez lietojuma pazīmēm

 Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai varētu apmainīt preci vai atgriezt naudu, mēs lūgsim ievērot augstāk minētos nosacījumus. To ievērošana ir saskanīgas sadarbības un abpusējas cieņas garants!

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.